Notcopy Yayınları olarak uzman kadromuzla siz değerli öğrencilerimize  5846 sayılı Fikri ve Sanat Eserleri kanunu çerçevesinde tez danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Ücretsiz danışma için Whatsapp hattımız için tıkla; 0505 123 31 82

Uzun yıllardır birçok öğrencimizin akademik hayatinin başlangıcındaki bu süreçte yardımcı rol oynamaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal bilimler alanındaki Master ve Doktora tezleriniz, İngilizce veya Türkçe dillerin de kendileri de uzman öğretim üyelerinden oluşan kadromuzun değerli ve tecrübeli isimlerinin yardımları ve katkılarıyla hazırlanmaktadır.

Bu sürecin konu tespit edilmesiyle başlayan ve tezin sunularak onaylanmasına kadar her safhasında öğrencilerimizle irtibat halinde götürülmesi konusunda yardımcı olmaktayız.

Artık, karmaşık tez yazım kuralları yönergelerinden ya da jüriye senelerdir beğendiremediğiniz tezlerinizden kurtulma zamanı!

Hemen ofisimize gelin, akademisyenlik dünyasına siz de adım atın!

Ücretsiz danışma için Whatsapp hattımız için tıkla; 0505 123 31 82

Neden Notcopy’yi seçmelisiniz?

  • İnternette yüzünü görmeyip sesini duymadığınız dolandırıcı olması çok muhtemel güvenilmez bir kuruluş değiliz! On yıllardır Notcopy kalitesi İstanbul ve civar illerde kendisini defalarca ispat etmiştir.
  • Gizliliğiniz bizim için en önemli olgudur. İsminiz ve kurumunuz sadece tez danışmanınızla sizin aranızda kalacaktır.
  • Onlarca örneğini basit bir google aramasıyla bulabileceğiniz çoğu şirket veya gruba göre çok daha ekonomik fiyatlarla tezinizi yazabileceksiniz.
  • Kendileri de aktif olarak eğitim kurumlarında faal olan uzman kadromuz sizlere konu seçiminden hocalarla yapacağınız bireysel görüşmelere, sunumlarınızdan bazen defalarca yapılması gereken düzeltmelere kadar her safhada kritik bilgiler ve danışmanlık önerileri sunacaklardır. Seneler alabilecek tez süreci başka bir yerde bulamayacağınız bu tecrübe birikimiyle bir kaç ayda bitebilmektedir.
  • Ödemenizin tamamlanması sadece tezi başarıyla savunmanız halinde mümkün olmaktadır, bu nedenle tezin onaylanması tarafımızdan garantilenmektedir.
  • Teziniz kesinlikle intihal barındırmayacaktır. Bu nedenle turnit-in gibi intihal araştırması yapan mekanizmalardan endişe etmenize gerek yoktur.

Sosyal bilimlerde Yüksek Lisans ve Doktora konusunda uzman danışmanlık hizmetlerimiz için lütfen ofisimize uğrayın!

Ücretsiz danışma için Whatsapp hattımız için tıkla; 0505 123 31 82